bilgi@sienayazilim.com   0 332 236 86 67   KTM Plaza Fevziçakmak Mahallesi Medcezir Cad. A Blok No: 10/106 Karatay/Konya

Hakkımızda

Hakkımızda

Siena Yazılım, 2006 yılından itibaren kurumsal bilişim projeleri üzerine çalışan, yenilikçi, katma değeri yüksek ürün ve çözümlerini, kaliteli dürüst hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmaktadır. Network altyapı kurulumundan, danışmanlık hizmetlerine, sistem entegrasyonun dan özel projelere satış ve satış sonrası desteğe kadar geniş ürün ve çözüm yelpazesiyle, yeni teknolojileri yakından takip eden Siena Yazılım, kurumsal bilgi birikimi ile müşteri verimliliğini arttırıp, rekabet avantajlarını en üst seviyeye çıkarma ilkeleriyle fark oluşturur.

Siena Yazılım, marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, güvenlik hizmetlerini, uzman kadrolarıyla bütün bu çözümleri müşterilerine katma değer sağlayarak sunmaktadır.

Siena Yazılım, bilgi işlem organizasyon yapılanmasından, altyapı tasarım ve operasyonundan, isteğe bağlı özel uygulama geliştirilmesinden, Netsis ERP uygulamaları ile iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve optimize edilmesine kadar çok çeşitli alanlarda proje yönetimi, danışmanlık, değişik platformlarda yapısal ve yapısal olmayan uygulama geliştirme, destek ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

Siena Yazılım, market mağaza yazarkasa eftpos terazi el terminali çözümlerini ve restoran adisyon sistemlerini satış kurulum destek ve eğitim hizmetleri anahtar teslim sağlamaktadır.

HİZMET ve ÇÖZÜMLERİMİZ;

 • Netsis, Logo ERP çözümleri
 • Anahtar teslimi kurumsal bilişim projeleri
 • Network altyapı çözümleri
 • Güvenlik duvarı içerik filtreleme      
 • Microsoft sunucu ve yazılım çözümleri 
 • Güvenlik ve kamera çözümleri  
 • Saha Satış Uygulamaları
 • Restoran ve Kafe Adisyon Otomasyonu 
 • Sunucu sanallaştırma çözümleri 
 • Market ve Mağaza Otomasyonu
 • Depo Otomasyonu Uygulamaları
 • Restaurant ve Kafe Adisyon Otomasyonu
 • İş geliştirmeye yönelik özel yazılım uygulamaları

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin Siena Yazılım'a olan güveni bizim için önemlidir. Müşterilerimize değer veririz. 
Müşterilerimizle uzun dönemli iş ilişkileri geliştirmeyi ve memnuniyetlerini sürekli kılmayı hedefleriz.  
Farklılaştırılmış hizmet ve ürünler kullanarak müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları için güven ve memnuniyetlerini sağlamaya odaklanırız.

GÜVENİRLİK

Dürüst ve etik işbirliği sergileriz, uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmaya önem veririz. 
Açık, anlaşılır ve doğru bilgiler verir ve verdiğimiz sözler doğrultusunda zamanında ve eksiksiz hizmet vermeyi hedefleriz.
Tüm yasalara ve ilgili meslek etik kurallarına uyarız. Müşteri bilgilerini ve diğer önemli kişisel verileri ilgili kanunlar ve şirket politikamız doğrultusunda koruruz.

SAYGI

İş ilişkisi içinde olduğumuz şirket içi veya şirket dışında kişilerde dil, ırk, cinsiyet, siyasal düşünce, felsefi inanç, din ve mezhep farklılığı veya benzeri sebeplere dayalı ayırım yapmayız. Çevreye ve topluma karşı sorumluyuz ve bu sorumluluğun bilincindeyiz.  Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimimiz açık ve saygılıdır.

BAŞARI ODAKLILIK

Yüksek performansın ve verimli çalışmanın bizi başarıya ulaştıracağına inanırız. İşini bilinçli yapan, sorgulayan, çözüm bulan ve iyi performans gösteren kişilerle çalışır ve başarılarımızı onlarla paylaşırız. Çalışanlarımızın profesyonel gelişimlerini destekleriz.  Şirketimize katma değer sağlayan girişimcilik kültürünü yaşatırız. Dürüstlük ve insana saygı ilkelerimizden taviz vermeyiz. Takım ruhunu ve takım olarak başararak hedef birliği sağlar, karar verme süreçlerimizin kalitesini ve hızını arttırırız. Tecrübeleri paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

ÖNCÜLÜK

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendiririz. Değişen beklentiler doğrultusunda yenilenir ve kendimizi yeniden konumlandırırız. Hizmetlerimizin ve iş yapma yöntemlerimizin hem bizler hem de müşterilerimiz için daha etkili ve verimli olmasını sağlayacak yeniliklere odaklanırız.

VERİMLİLİK

Hızlı, verimli ve maliyet odaklı çalışırız. Bütünü görerek çok boyutlu çözümler üretiriz.

İŞ ETİĞİ KURALLARIMIZ

Çalışanlarımız şirket ve müşterileri yararını korumaya özen gösterirler. Bilgi en kritik kategorilerden biridir. Tüm çalışanlar bilgi güvenliğine uygun hareket ederler. Çalışanlarımız tüm yasa, kural ve yönetmeliklerle uygun hareket ederler.  Çalışanlarımız, çalışma ortamının verimliliğine uygun davranışlarda bulunurlar. Şirketimiz çalışanlarına sağlıklı, güvenli ve verimli bir çalışma ortamı sunar